O nas

Stacje pielęgnacji i mycia pojazdów SmartCarExpress

Stacje pielęgnacji i mycia pojazdów SmartCarExpress

Wykorzystując wieloletnie międzynarodowe doświadczenie w branży usługowo-sanitarnej postawiliśmy sobie za cel chronić środowisko i oszczędzać wodę. Sprawdzony system, dostępny w piętnastu myjniach w Europie, jest również dostępny w Polsce.
Zajmujemy się kompleksowym ręcznym myciem aut prywatnych jak i komercyjnych. Gwarantujemy zawsze wysoki standard usług, bez zarysowań w przystępnej cenie. Korzystamy z najlepszego sprzętu renomowanej firmy Männser.

Myjnia samochodowa SmartCarExpress

Myjnia samochodowa SmartCarExpress

Myjnia samochodowa to pierwsza profesjonalna na terenie Polski mobilna i stacjonarna ręczna myjnia samochodowa, świadcząca usługi mycia i pielęgnacji samochodów w miejscu i czasie wybranym przez klienta prywatnego jak i komercyjnego. Usługi świadczone przez nas są odzwierciedleniem światowego trendu mobilnego ekologiczneg odetailingu aut. Oznacza to, że przy użyciu mobilnych, specjalnie wyposażonych jednostek. Wykonujemy zlecenia, które dotychczas możliwe były tylko w stacjonarnych myjniach. Bazujemy na własnym źródle energii oraz posiadamy zestaw wszelkiego typu maszyn wyprodukowanych specjalnie na nasze potrzeby. Nasz mobilny serwis myjący pojedyncze auta jak i całe floty.

Koncentrujemy się na myciu przy użyciu zjonizowanej suchej pary pod bardzo wysokim ciśnieniem, proces ten pozwala nam wykonywać usługę tam, gdzie innym nie pozwala na to prawo. Oszczędzamy przez to wodę i chronimy środowisko. Mycie w myjniach SmartCarExpress to głównie jednak korzyść dla Państwa samochodu. Wydobywa głębię i kolor powłoki lakierniczej, a przy tym zabezpiecza ją przed niekorzystnym działaniem deszczu, słońca, soli. Gwarantujmy, że za pomocą naszej usługi państwa pojazdy pozostaną czystsze do 40% dłużej niż w przypadku konwencjonalnego mycia.

Oferujemy szereg innych usług takich jak:

  • Pranie tapicerki
  • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów
  • Przygotowywanie samochodów do sprzedaży

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

15281126_10210550587976801_141405976_n

X