Finansowanie

Myślisz o założeniu własnej działalności? Sfinansujemy działalność Twojej firmy!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty finansowania zakupu urządzeń czyszczących oraz samochodów. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Dotacje

Współpracujemy bezpośrednio z urzędami pracy, przygotowujemy profesjonalne biznes plany, ekspertyzy środowiskowe oraz wszystkie niezbędne dokumenty – wszystko bezpłatnie. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na kompleksową pomoc z przygotowaniem projektu i uzyskania dofinansowania z Funduszów Europejskich oraz Urzędów Pracy.

Zakup na raty

Nieoprocentowany kredyt ratalny na zakup urządzeń z naszej oferty to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie łatwe i przejżyste procedury, brak dodatkowych kosztów oraz szybkoćć decyzji o przyznaniu pieniędzy.

Leasing

Współpracujemy z wieloma firmami leasingowymi, tak aby Twoja oferta leasingowa była jak najbardziej korzystna. Naszymi partnerami są PKO Leasing, Getin leasing, EFL, Raiffeisen Leasing oraz Idea Leasing.

Zadzwoń po szczegółowe informacje: 513 739 03926_07_2011_13_41_03logo getin leasingpko.leasing.01.400x206idealeasing-640x360efl_logoRaiffeisen Leasing

X